Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Sníh už je tady, škola o víkendu bude a jsou ještě 2 volná místa !

29.12.2014, 20:10,

Dan - Už vesele lyžujeme, mrzne a pořád připadává. Zítra dokonce jedeme první závod u nás v Jizerkách - bedřichovský Night light maraton. A to znamená, že škoy budou a hlavně ta o tomto víkendu. Dokonce jsou ještě dvě volná místa a tak pokud máte zájem, přihlašte se. Rolba upravuje, stopy jsou připravené a mazání na prašan. Těšíme se na Vás !


 
« Zpět


Diskuse: "Sníh už je tady, škola o víkendu bude a jsou ještě 2 volná místa !"
Datum: Jméno: Komentář:
04.03.2017, 06:50 ronrogers ronrogers93@yahoo.com
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.