Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Sobotní jednodenní škola

29.01.2013, 09:27,

( Jarda Kupr ) - V sobotu panovalo na Bedřichově mrazivé počasí. Teploty kolísaly od -12 do cca -8. Sněhové podmínky byly ale perfektní a tratě upravené.
Na jednodenní školu se sešlo tentokrát třicet lyžařů, hlavně bruslařů. Klasici byli mírně v početní nevýhodě, ale poprali se s tím statečně. Vosky držely a Myšák zkoušel Kuzmina. Tak uvidíme, co z toho bude. Ostatní byly v pěti skupinkách „týráni“ na stadionu a okolí.


Protože Dan tento víkend vyvezl tým na Karlovickou 50, byl hlavním náčelníkem Radim Nyč. Celý den proběhl v pozitivní náladě a na některých místech pětky probleskávalo i sluníčko. Oběd byl tradičně na Dolině a rozbor dopoledního videa proběhl na televizi přímo v hospodě. Odpoledne se věnovalo vylepšování techniky na všech frontách.
Dan a spol. byly na závodech také velmi úspěšní (viz. http://www.nordicteam.cz ) takže víkend byl povedený po všech stránkách. Tak zase na viděnou ve stopě. Skol.
Jarda

Pokud někdo nevíte co je to Kuzmin - jedná se No wax systém škrabek, pomocí kterých upravujete skluznici na skluz a nemusíte parafínovat. Více najdete v článku Zikyho ve Skimagazínu.

 
« Zpět


Diskuse: "Sobotní jednodenní škola "
Datum: Jméno: Komentář:
03.04.2013, 20:38 Martin Kolář jak příští rok?
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.