Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Sprinty v Senohrabech - příležitost pro nejrychlejší

09.01.2009, 06:23,

Pro ty , kteří milují rychlost a chtějí si zkusit své sprinterské schopnosti, se blíží kultovní závod v Senohrabech. Jednou z hlavních postav tohoto závodu je bezesporu guru amatérského běžeckého lyžování, slavný Tom Lukeš. Vy , kteří jste ho poznali na některém ze soustředění na Dachsteinu asi tušíte, co vás čeká. A tak neváhejte a pusťte se do dalšího dobrodružství, neboť zážitky samy nepřijdou, těm musíme jít naproti.


1.Senohrabske lyžařské kriterium

Vážení sportovní přátelé,

Srdečně zveme na letošní 1.Senohrabské večerní kriterium v běhu na lyžích klasickou technikou

Senohraby, středa 14.1.2009, osvětlené fotbalové hřiště V lipách od 17,30 žákovské a dorost.kategorie. Dospělí cca. v 18,30

Závodí se na okruhové trati, přihlášky na místě v klubovně sokolovny před startem příslušné ktg., vytápěné šatny

Délky tratí a postup. systém dle počtu přihlášených

Kategorie: žactvo-do roč.1995
dorost-1994až1991
dospělí-od roč.1990


SKOL, Sokol Senohraby-lyžařský oddíl

 

 
« Zpět


Diskuse: "Sprinty v Senohrabech - příležitost pro nejrychlejší"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.