Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Tento víkend to byla satisfakce....

21.01.2013, 18:12,

Dan - Konečně se počasí umoudřilo a připravilo nám všem krásné podmínky, na které se občas díváme na ukázkových fotografiích. V sobotu dopoledne sluníčko, prašan, na klasiku koleje a na bruslení tvrdý podklad. Lepší už to být nemohlo. Více než třicítka "frekventantů" na víkendové škole zažila modrý pod patou a příjemný odraz. Konečně to bylo vidět i večer v sobotu na videu, protože drtivá většina zvládla přenos víc než dobře a z toho jsem doufám neměl radost jen já. 


Tento víkend bylo hodně klasiků a tak si opravdu mohli vyzkoušet ukázkové podmínky a určitě se i snáze trénoval ten správný odraz. Trošku jsme kulhali ve správné poloze, ale věřím, že se to v neděli zlepšilo. Protože jsem v neděli byl s týmem na závodech na Benecku, ( za tento víkend jsme měli 5 x bednu !! ) mám z neděle jen zprostředkované ohlasy. Jsem rád, že to všichni zvládli ve zdraví a hlavně s úsměvem a doufám, že jste všichni dojeli domů bez úhony. Ani jsem se nerozloučil se všemi, hlavně tímto pozdravuji Míšu z Kypru a obě spolulyžnice !!! Nevím jestli se letos ještě uvidíme ve stopě, ale doufám že ano. Jinak ještě pozdravuji rodinu Nedvědů ( to nejsou ti muzikanti ani hokejisti ) a všechny ostatní, byli jste příjemná parta a učit Vás bylo nám ctí. Takže se mějte všichni hezky  a SKOLEC !!!!

 
« Zpět


Diskuse: "Tento víkend to byla satisfakce...."
Datum: Jméno: Komentář:
22.01.2013, 12:32 Bára Helclová Spolulyžnice
22.01.2013, 13:23 Káča Helclová Spolulyžnice II.
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.