Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Teplotní šok

06.12.2012, 18:03,

(Dan) Tak jsem se vrátil z mého putování po Izraeli a ve středu ráno na letišti mě opravdu zábla hlava. Ale jsem rád , že máme sníh a na Bedřichově se už běžkuje. Zatím pořád přisypává a tak po víkendové úpravě to nebude excelentní, ale díkybohu za to. Nahoře je dostatek sněhu i na dobré lyže a lyžaři jezdí, takže se dá klasikovat i skatovat. Tento víkend učíme celou sobotu i v neděli individuály, takže určitě dáme na stránky nějaké fotky. Těšíme se na příští víkend na školu a doufám, že podmínky vydrží. Skolec !!!


 
« Zpět


Diskuse: "Teplotní šok"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.