Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Tradiční kemp na Dachsteinu !!

24.08.2016, 16:23,

(Dan) Přátelé, až se zima zeptá co jste dělali v létě, doufám, že budete mít co říci. Pokud ne, máte ještě šanci něco udělat. My již 11tým rokem pořádáme kemp lyžování a trénování na ledovci Dachstein v Ramsau a to v termínu 14-23.10.2016. Více info níže..


Ubytování je s polopenzí na penzionu Fichtenheim, kde již máme lety vyzkoušené potřebné zázemí včetně servisu na mazání, sauny a dobrého jídla i spaní. Letošní kemp je rozdělen na 2 termíny :

pátek - úterý 14-18.10.2016

středa - neděle - 19-23.10.2016

Nástup je vždy s večeří, která se podává ve 20.00 hod. Sebou bereme  testové lyže na klasiku i skate na vyzkoušení vč. bot, kolečkové lyže pro ty co nemají, hole. Dopolední program je vždy lyžování na ledovci, odpoledne kolce a speciální posilování. Radim zkouší dokonce s našimi biatlonisty dojednat zkušební střelbu na střelnici. Cena za pobyt je 11.300,- a obsahuje ubytování s polopenzí, lanovku a instruktory techniky po oba tréninky. Doprava v ceně není, parkování u penzionu zajištěno. Pokud budete mít zájem, pište na email radim@nyc-sport.cz. Pošleme vám mail s instrukce o platbě a daší info. Druhý termín je víceméně zaplněný, první termín je volnější.

 
« Zpět


Diskuse: "Tradiční kemp na Dachsteinu !!"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.