Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Tratě ve Vesci zpřístupněny veřejnosti

19.01.2009, 21:13,

 

Od pondělí 19. ledna si mohou milovníci běžeckého lyžování na vlastní kůži vyzkoušet obtížnost lyžařských tratí v areálu ve Vesci. Organizační výbor se rozhodl zpřístupnit areál v takém rozsahu, aby nebyly narušeny přípravy na světový šampionát.


„Jsme rádi, že díky příznivému počasí můžeme areál otevřít a dát tak veřejnosti jedinečnou šanci projet se po mistrovských stopách,“ říká prezidentka OV FIS MS Liberec 2009 Kateřina Neumannová.

Tratě budou pro potřeby veřejnosti upraveny a osvětleny. Přístupná bude vždy jen část, na které zrovna nebudou probíhat přípravy pro mistrovství světa. Právě upravované úseky budou odděleny ploty. Organizační výbor žádá všechny lyžaře, aby uzávěry respektovali. Upozorňujeme také, že lyžování je pouze na vlastní nebezpečí.

Areál Vesec bude až do odvolání veřejnosti přístupný denně do 15 do 17 hodin. O případných změnách bude Organizační výbor informovat na webových stránkách www.liberec2009.com.

 
« Zpět


Diskuse: "Tratě ve Vesci zpřístupněny veřejnosti"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.