Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Tréninkový a závodní tým má dalšího nového člena

24.01.2010, 21:10,

Právě přibyl další člen do našeho závodního a tréninkového týmu. Tentokráte se nám rozrostl o dalšího nadějného borce.


Pokud chcete vidět jejich medailonky, zvláště pak doporučuji ten Kačky a Báry, tak klikněte zde. Pro podrobné informace o závodním a tréninkovém týmu klikněte zde. Neváhejte a připojte se také. Čekáme na třetí ženu!!!

 
« Zpět


Diskuse: "Tréninkový a závodní tým má dalšího nového člena"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.