Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Tréninkový kemp "Jak trénovat?"

14.11.2011, 17:58,

(Dan) pod záštitou našeho Nordic teamu jsme pořádali v sobotu 12.11. kemp na téma "Jak trénovat" se zaměřením na suchou přípravu na běžky. Počasí se vyvedlo, sluníčko a sucho. Sešlo se 16 účastníků a tak jsme ve složení Dan Baran, trenér Dukly Liberec Zbyněk Valoušek a hlavní trenér týmu Aleš Máslo měli co dělat. Pod vedením Aleše byl celý program poměrně nabitý a dlužno dodat, že vyšel přesně na minutu.


Téměř dva dny jsem se věnoval shánění a výrobě pomůcek - sada 8 posilovacích gum, tažné zařízení na pneumatiku, medicinball ( který nakonec měl Zbýňa ) , kolečkové lyže,  SUUNTA na otestování a nožní latexové pásy. Nakonec jsem vše sehnal, vyrobil, upravil včetně nádherné pneumatiky z místního pneuservisu. Objevily se i některé známe tváře z naší školy, což mě potěšilo a ukázalo, že naše cesta s týmem v návaznosti na školu je správná. Abych se neopakoval - článek ke kempu najdete zde. Takže se těším na další nejbližší akci - tentokrát  doufám už na sněhu...

 
« Zpět


Diskuse: "Tréninkový kemp "Jak trénovat?""
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.