Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

V měsíci únoru novinka pro vás! Polodenní školy vždy v úterý a ve čtvrtek...

26.01.2010, 07:37,

Dan Baran - Pro ty, kteří budou o jarních prázdninách na Bedřichově nebo na dovolené jsme připravili v měsíci únoru polodenní školy. V případě zájmu prodloužíme tuto nabídku i na březen. Více po otevření článku...


Letošní zájem o víkendové a jednodenní školy v sobotu poměrně rychle vyprodal omezené množství škol a tak jsme pro ty, kteří jsou přes jarní prázdniny na Bedřichově, připravili školy v úterý a ve čtvrtek.

Program půldenních škol

Půldenní škola je ve všední dny a je určena pro ty, kteří si chtějí vyzkoušet výuku pod dohledem instruktora, jedná se o dvě hodiny technického nácviku stylu na stadioně, cvičení na rovnováhu, odraz a polohu těla. Jedná se o základní cvičení, kde si máte možnost vyzkoušet si způsob výuky. Za tuto dobu není možné se naučit všechno, máte možnost podle úvahy se potom přihlásit do jednodenní nebo víkendové školy anebo se dohodnout s instruktorem na další výuce, cena 500,- Kč/os. Termíny škol jsou vypsány na každé úterý a čtvrtek odpoledne od 14.00 hod, od 3-27. února 2010, objednávky telefonicky na 777 101 911 Daniel Baran nebo na mail skola@nyc-sport.cz, platba na místě.

 

 
« Zpět


Diskuse: "V měsíci únoru novinka pro vás! Polodenní školy vždy v úterý a ve čtvrtek..."
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.