Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

V prosinci i dětská škola v rámci víkendovky !!

15.10.2012, 18:56,

Dan - Mnoho z vás se v průběhu škol ptalo na možnost výuky dětí. Rozhodli jsme se letos tento model vyzkoušet a termín v prosinci využít pro tuto variantu. Je tu tedy možnost trávit víkend i se svými dětmi a užít si výuku společně. Doporučujeme děti od 10 let výše s tím, že budou mít svého instruktora, prozatím chceme vyzkoušet práci zhruba asi se 5 - 7 dětmi. Pokud tedy chcete přijet i se svými ratolestmi, pročtěte si následující řádky ...


Jedná se o víkendovou školu 14-16.12.2012. Ubytování budete mít samozřejmě společné s tím, že děti budou mít svůj vlastní program v rámci výuky, protože předpokládáme výuku maximálně do 90 minut. Délka výuky se stanoví dle stáří dětí a jejich kondice, v případě dřívějšího ukončení výuky budou odvedeny do zázemí na Dolině, kde na nás počkají na oběd nebo na penzion. Každopádně v rámci vaší výuky budou děti zaopatřené naší instruktorkou, která se jim bude věnovat. Cena pro dítě je snížená na 2500,- Kč za celý víkend za stejných podmínek - 2 x oběd, jednou večeře, snídaně musíte mít na apartmánech vlastní, jsou zde kuchyňky a veškeré vybavení. Pokud byste se přihlašovali i s dětmi, přihlašujte je prosím každé zvlášť přes elektronickou přihlášku. Pokud děti začínají, rozhodně doporučujeme začít klasikou. Ohledně vybavení - lyže máme od 182 cm délek a boty od 37 výš. Takže předpokládáme vybavení vlastní, od příštího roku pokud se to osvědčí budeme mít i půjčovnu pro děti. Pokud budete mít nějaké pochybnosti nebo potřebu vše projednat, volejte prosím na můj mobil 777 101 911.

 
« Zpět


Diskuse: "V prosinci i dětská škola v rámci víkendovky !!"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.