Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Víkendová škola nebyla tak mrazivá

03.02.2012, 07:28,

O minulém víkendu se sešlo opět na čtyřicet učeníchtivých lyžařů a tentokrát se sešlo více klasiků. Nakonec byly tři skupiny klasiků a dvě bruslařů a k tomu společný trénink členů Nordic teamu. Na obědě se nás sešla pěkná tlupa. Při společném fotografování nás byla jen část, ono by se nás do objektivu více nevešlo. Část trénovala styl na stadioně, část vyjela po závodní pštce trochu dál do klidnějších pasáží. Při večerním videu se opět ukázalo úskalí správného odrazu a polohy. Na nedělním dopoledním tréninku jsme opět zapracovali a výsledky byly znát.


Ukazuje se, že víkendová škola je svým rozsahem pro výuku optimální, ale ubytování na víkend v Bedřichově pro větší skupinu se velmi těžko shání. A tak jsme rádi za letošní rozsah škol a uvidíme co v letech příštích. Pro ilustraci jen pár foteček víceméně z mé bruslařské skupiny.... 

 
« Zpět


Diskuse: "Víkendová škola nebyla tak mrazivá"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.