Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Víkendová škola - rodiče i děti na sněhu

19.01.2015, 19:46,

Dan - O tomto víkendu se nám konečně podařilo na rozdíl od plánované prosincové školy uskutečnit školu dospěláků s menšími lyžaři. Přijelo 19 dospěláků a dvanáct dětí. Dětí se ujaly naše chůvy Klára s Barčou a připravily nabitý program. Kromě lyžování si ratolesti užily biatlon, ragby a spoustu dalších her na lyžích. Protože běžky nejsou přeci dril, ale zábava. Zato dospělí pilovali techniku až se  z nich kouřilo.


Oba dny byly příznivé ohledně sněhových podmínek, sice nesvítilo sluníčko, ale u nás zamračeno nebylo. Konečně nebudeme o tom jen mluvit, podívejte se na fotografie. Myslíme si, že se celá akce vydařila po celý víkend a určitě ji zařadíme do našeho programu již nastálo i v budoucích letech. Fotogalerie na našem FCB zde 

  

 

 
« Zpět


Diskuse: "Víkendová škola - rodiče i děti na sněhu"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.