Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Víkendová výuka - bude mrznout?

11.01.2012, 07:20,

(Dan) O nadcházejícím víkendu budeme na Bedřichově opět společně pilovat techniku v rámci víkendové školy. Je přihlášeno přes 30 lyžařů a bude učit 6 instruktorů. Bruslařů a klasiků je cca napůl, takže budou tři a tři skupiny dle pokročilosti. Ohledně mazání to vypadá na noční mrazy okolo -5 - 6°C a přes den okolo -2°C. Takže se konečně vymaníme z mejdla, na které se špatně maže a tím pádem u klasiků i hůře hledá odraz, protože to prostě smeká. I když - kdo se odrazí z mejdla, odrazí se ze všeho. Pro bruslaře je dobrá zpráva to, že sněhové srážky mají být nízké, takže nebudeme jezdit v měkkém podkladu. 


Z výše uvedených důvodů proto doporučuji vzít sebou dostatečnou zásobu pro přípravu horkých nápojů, dobrou náladu ( kdo ji nemá určitě si ji zvedne ) a odhodlání, protože nikdo učený z nebe nespadl. Těšíme se na všechny účastníky !!

 

Skolec

 
« Zpět


Diskuse: "Víkendová výuka - bude mrznout?"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.