Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Víkendovka na Královce

06.02.2013, 10:30,

Klára - Ahoj všem. Další víkendová škola proběhla tentokráte na Královce. Královka je slavné místo všech turistů, proslavené rozhlednou kousek nad Bedřichovem. Ubytování bylo sice trošku v retro stylu, ale zase jsou zde luxusní prostory pro přípravu lyží, rozbor videa apod. Hlavní ovšem je, že stopy začínají prakticky před barákem.


       Tentokrát se nás sešlo skoro čtyřicet a to s valnou převahou klasiků, kdy někteří si mohli vyzkoušet i nové modely lyží na příští sezónu.
 Sobota byla trošku pro odvážnější, protože počasí si moc nezadalo s filmem Synové hor, kde bojuje Hanč s Vrbatou . Po dopoledním boji na Hrabětické louce se všechna družstva sešla po obědě v lese pod Prezidentskou chatou, pěkně v závětří. Následoval tradiční večerní motivační rozbor a debata o všem podstatném (i nepodstatném).
Neděle se odvděčila nádherným počasím, čerstvým sněhem na modrý extra a krásně projetýma stopama. Myslím, že si neděli všichni užili a byla to trošku satisfakce za sobotní pojizerský humus .
Dan s týmem ještě stihli statečně zabojovat na Orličáku, odkud přivezli několik cenných umístění na bedně (http://www.nordicteam.cz/).

Takže opět úspěšný víkend.

Skol Klára.

 
« Zpět


Diskuse: "Víkendovka na Královce"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.