Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Všichni už se těšíme, ale,,,,,,,

08.12.2014, 19:51,

Dan - Mnozí píšete, voláte a samozřejmě se ptáte jak to všechno bude vzhledem ke sněhovým podmínkám. Vězte, že situaci pořád sledujeme a čekáme netrpělivě na sníh. V současné době je situace taková, že dnes se na Bedřichově objevily první vločky, ale je to zatím málo, malinko. Každopádně možností je několik. Pokud tento týden nenapadne tolik, abychom mohli bez újmy lyžovat nebo pokud nebude alespoň mrznout natolik, aby se na bedřichovském stadionu vytvořila vrstva umělého sněhu ( děla jsou připravena ) - škola o víkendu nebude. Nabízí se posunout termín o týden ( pokud předpověď počasí bude příznivá ), ubytování máme zajištěno. Pro ty kdo nemohou je zde šance si vybrat některý z následujích termínů ( viz rozpis na stránkách ) a to i v termínu 13-15.1. kdy je již obsazeno jsme sehnali 10 míst navíc. Pokud ani toto nebude vyhovovat, peníze vrátíme v plné výši. Doufáme, že se situace obrátí k lepšímu a budeme už moci brzy hodit tygra do prašánku. 


 
« Zpět


Diskuse: "Všichni už se těšíme, ale,,,,,,,"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.