Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Vstupte do nové sezóny s náskokem

10.08.2011, 00:11,

Taky už vás svrbí lyžařská chodidla, těšíte se na mozoly z madel holí a vyhlížíte "těhotné" mraky? Ale kdepak, z těhle mraků ještě padat sníh nebude. Ale neklesejte na mysli, přesto už je čas vytáhnout oblíbená prkénka z garáže. Máte ojedinělou možnost najíždět první kilometry na běžkách už v září - v oberhofském tunelu.


Vytvoříte si tak ideální vstup do blížící se sezóny. Potřebné "osahání" sněhu, zvykání si na délku lyží a především nácvik a pilování techniky začnete provádět pod odborným dohledem dostatečně včas na to, abyste s příchodem sněhu do našich končin už mohli najíždět kilometry, regulérně trénovat a nezdržovat se ježděním bez holí. Takže neváhejte a přihlašte se na první letošní tréninkový kemp se Školou běžeckého lyžování do zasněženého tunelu v německém Oberhofu. V prosinci tak budete mít oproti ostatním výrazný náskok.

 
« Zpět


Diskuse: "Vstupte do nové sezóny s náskokem"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.