Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Vyzkoušejte nejen závodní modely Atomic a Salomon !!

26.01.2012, 16:26,

(Dan) - Konečně jsme dokompletovali všechny lyže, které jsou určené od našeho partnera Amersport - Atomic, Salomon. Můžete si vyzkoušet jakékoliv lyže od závodních modelů po sportovní u obou značek. Pokud uvažujete o koupi lyží a nechcete kupovat zajíce v pytli, není nic jednoduššho než si lyže půjčit a vyzkoušet. K dispozici je i řada bot Salomon S-Lab a Atomic sport pro oba styly. Lyže jsou k dispozici na prodejně Nyč - sport a v rubrice Půjčovna najdete seznam dostupných modelů. Pro účastníky našich škol jsou k dispozici za režijní servisní cenu boty, hůlky a i lyže.


Obecně - většinou v lyžích máme od každé značky 4 základní řady a nejpoužívanější délky vč. tvrdostí. Například u Salomonu je k dispozici řada Equipe 7,8,9 a závodní 10 a to v klasice i skate, dokonce máme i některé modely Vitane určené pro tu hezčí část lyžařské veřejnosti. Pro Atomic máme řadu Pro, Race, Vasa a World Cup. U bot je to jednoduššjí, pro fajnšmekry máme k vyzkoušení závodní carbonové Salomon S-LAB a pro ty méně náročné sportovní řadu Atomic Sport. Každopádně pokud jedete k nám na školu a víte, že vaše vybavení už není asi úplně vyhovující nebo uvažujete, že začnete nař. s bruslením a nechcete zatím nic kupovat - máte vše k dispozici. Stačí vyplnit formulář a napsat termín a my vám vše připravíme. 

Seznam bot a hůlek zde 

Seznam lyží zde

Formulář zde

 
« Zpět


Diskuse: "Vyzkoušejte nejen závodní modely Atomic a Salomon !!"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.