Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Vzkaz pro ty největší pesimisty

12.12.2013, 17:36,

Dan - mnozí mi volali či mailovali jak je to se sněhem. Největší množství dešťových srážek spadlo v pondělí, v úterý jen drobně mžilo. Každopádně od středy neprší a ode dneška mrzne. Takže tratě jsou ve stavu, kdy jsou samozřejmě místa - zejména na asfaltových cestách , kde voda odplavila část tratí. Ale pro naši školu - cesty, na kterých techniku děláme jsou se sněhem, někde je trochu špinavější jak to bývá na jaře, ale lyžovali jsme do včerejška na nových lyží a bez problémů s trochou opatrnosti. Kritický je úsek od Nové louky ke Gregorovu kříži, kde do této neděle teží lesáci, tam je nutné lyže sundat a přejít ten kousek pěšky, pokud nemáte kameňačky. Dále směrem Hřebínek je to ok, viz foto. 


Směr Nová louka kristiánov je také ze začátku horší, potom už v pohodě. Závodní pětka byla měkčí, ale teď po ochlazení bude v pohodě.  Na stadionu je nastříkáno a po dohodě s OPS nám vyjdou vstříc a pokud to jen trochu půjde, udělají nám pro začátečníky nějakou stopu a kus tratě na bruslení. Takže nemusíte mít obavy, nebude to luxus ale určitě to půjde. když se s tím srovnají naši předžáci, zvládnete to také.....wink

 
« Zpět


Diskuse: "Vzkaz pro ty největší pesimisty"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.