Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Začátek sezóny je letos rekordní

20.10.2009, 20:42,

Dan Baran - Po návratu z ledovce jsme každý rok čekali na první sníh u nás začátkem listopadu. Jeden rok se mi povedlo, že po Ramsau jsem lyžoval u nás za čtrnáct dní. Ale letošní nadílka znamenající první českou stopu 17. října je opravdu rekord.


Navíc není zatím potřeba vůbec jezdit na šutrovkách, 60 cm je dost a kromě občasného listí ve stopě není nic, co by bránilo jezdit na slušných lyžích. V pondělí jsem vyrazil za plného sluníčka už po třetí za sebou a prožil jsem lyžařský orgasmus na prašanu v partiích Krásná Máří – Tetřeví boudy. Po sobotní klasice, kterou jsem více méně odsoupažil jsem už vsadil na skate. Stopy totiž takřka nejsou a přestože trasu na Jizerku rolba v sobotu projela, je lepší spíše bruslit. Doporučuji a vzhledem k tomu, že v noci nahoře vydatně zatím mrzne, myslím, že se bude slušně lyžovat do konce týdne. A pokud nezaprší, možná to vydrží i na příští týden. Takže Skol a vyražte na první skluz!!

 

 
« Zpět


Diskuse: "Začátek sezóny je letos rekordní"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.