Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Zajímá vás jak trénovat na suchu se zaměřením na běžky?

03.11.2011, 13:35,

(Dan) Mnozí z vás, kteří byli u nás na škole, se nás často ptají jak trénovat. Jak trénovat techniku, jakým způsobem se dá vylepšit celková koordinace, jak urychlit proces získávání ztracené stability po létě. Jakým způsobem trénovat specielně na běh na lyžích. Na tyto otázky a na mnoho dalších se vám pokusíme odpovědět na našem jednodenním kempu v sobotu 12.11. v areálu Ms Vesec v Liberci. A není to jen pro závodníky, naopak. Je to pro všechny, kteří se chtějí v běhu na lyžích zlepšovat a to jak začátečníci, tak ti pokročilejší.


Pokud vás kratičký úvod zaujal, vězte, že to není všechno. Trénink je jen jeden ze stavebních kamenů, které vytváří solidní základ pro rozumné provozování tohoto sportu. Dalším kamenem a někdy i  úrazu se stává stravování během tréninku a nejen při něm. Špatná výživa je často příčinou dlouhodobějších únavových stavů, pomalé regenerace či špatného výkonu. Atrofování svalů, nežádoucí přibývání tuků, to vše je důsledek nesprávné výživy. I o tom si něco povíme v poobědové přednášce. Navíc se dozvíte jak trénovat na suchu tak, abyste měli předstih a výhodu na prvním sněhu. a představte si, že sníh napadne 14 dní před J50 a tam teprve oceníte přípravu, kterou jste do té doby správně dělali.

Kromě toho v případě dobrého počasí můžete využít zapůjčení kolečkových lyží a ti co je nemáte vyzk

oušet techniku jízdy. Na závěr máme pro vás připraven ještě jeden bonbónek- půjčíme vám na celý trénink špičkový sporttester SUUNTO T6 a podíváme se společně na vyhodnocení . Takže program je bohatý a je určitě výzvou pro všechny, co se rádi hýbou a chtějí poznat i něco nového. 

Více informací a program včetně přihlášky najdete zde ..

Těšíme se na Vás !!

 
« Zpět


Diskuse: "Zajímá vás jak trénovat na suchu se zaměřením na běžky?"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.