Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Zima, která nebyla, skončila

07.03.2014, 18:41,

Dan - Letošní zima nebyla pravá ořechová, ale byla shovívavá alespoň knašim školám. Jsme rádi, že jsme mohli absolvovat všechny vypsané termíny bez vyjímek i když to někdy bylo náročné. Zachránil nás bedřichovský stadion, který diky Martinovi Kouckému a J50 byl nastříkán. ( Ještě jednou tímto děkujeme ). Také díky vstřícnosti bedřichovské OPS, která nám vždy i přes nepřízeň počasí vždy upravila stopy dle možností. A v neposlední řadě také díky Pekelskému ledovci, jehož mikroklima nám dovolila se podívat na hřebeny Jizerských hor.


Každopádně, příští sezónu doufám prožijeme v lepších podmínkách. Připravujeme i nějaké novinky, nový web - přehlednější a také praktičtější. Dále bychom rádi pro vás připravili nové metody výuky včetně speciálních pomůcek pro výuku techniky, ale to se nechte překvapit. Další novinkou doufáme bude centrální ubytování, abychom odstranili dosavadní bydlení na dvou místech a mohli být všichni pěkně pospolu. Naše nabídka kromě výuky techniky bude rozšířena o další služby, jako je možnost výuky dětí v rámci víkendových škol - toto se setkalo se zájmem hlavně rodičů, kteří mohou sebou vzít své ratolesti, užívat si s námi běžky a zároveň vědět, že je o děti dobře postaráno. O děti se letos v rámci zkušební víkendovky výborně starala naše instruktorka Bára a pro další sezónu připravujeme větší portfolio výbavu pro půjčování dětského vybavení na běžky. Pro zájemce z libereckého okolí připravujeme také běžky pro děti v pravidelném termínu jedenkrát týdně, kde se budou dětem věnovat naši instruktoři a kde si můžete vyzkoušet, zda právě vaše dítě by to nebavilo.Na tento běžecký kroužek je potom možné navázat v oddíle Dukla Liberec, kde trénuji. Další novinky jsou v jednání a včas se je dozvíte. Brzy také vypíšeme termíny letních a podzimních akcí, jako je již tradiční Tunel Oberhof, ledovec Dachstein, výuka kolečkových lyží nebo letní tábor v Českém ráji pro vaše děti. Sledujte tedy naše stránky i v nadcházejících měsících a rádi se s vámi potkáme co nejdříve.

Skolec - vaše Nyč škola běžeckého lyžování

 
« Zpět


Diskuse: "Zima, která nebyla, skončila"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.