Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Změna termínu poslední školy letošní sezóny !!

18.02.2016, 16:46,

Jak jsme již avizovali přihlášeným účastníkům mailem, došlo k posunutí termínu poslední letošní školy na 4-6.3.2016 !!!!! Protože došlo k chybě v ubytování ze strany hotelu Jelínek, byli jsme nucení školu o týden posunout. Sněhu je zatím dost a lyžovat se bude, kdo by měl ještě zájem, může se přihlásit, jsou ještě volná místa !!! Náš instruktor Jarda srdečně zve !!!!


 
« Zpět


Diskuse: "Změna termínu poslední školy letošní sezóny !!"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.