Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Výbava od našeho partnera Atomic Salomon vám je k dispozici !!

Již několik let jsme ve spolupráci s Amersports CZ, který mimo jiné zastupuje značky Atomic a Salomon pro vás připravili jedinečnou nabídku. V rámci našich škol a kempů máme pro všechny účastníky k dispozici portfolio 40ti párů lyží od sportovní třídy po nejvyšší závodní modely všech délek a tvrdostí a stylů od obou značek. To vše včetně bot a holí. V současné době je veškerý materiál objednán a po jeho doručení bude k dispozici seznam všeho co máte k dispozici. Tato nabídka platí i pro ty, kdo si chtějí lyže otestovat nebo vyzkoušet před případnou koupí. Ono investovat několik tisíc je lepší ve chvíli, kdy nekupujete zajíce v pytli.

 

Kde je možné si lyže zarezervovat ?  Do přihlášky napište do poznámky co jste si vybrali, popř. výšku, váhu a číslo bot

Kde najdu seznam dostupných modelů? zde boty a hůlky a zde lyže. Seznam zaktualizujeme po přijetí nových modelů v průběhu listopadu.

Kde je možné si lyže vyzvednout?

V rámci termínů našich škol na Bedřichově

 

Naši partneři:

                        

                     


Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.