Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Jak si lyže vybrat?

Podívejte se do naší nabídky, jsou tam určené délky lyží, doporučená váha a pro koho jsou určeny. U klasik počítejte ke své postavě +15-20 cm, u bruslení +10 cm. Pokud si nejste jisti, napište o jaké lyže máte zájem, vaše míry a my vám doporučíme typ a tvrdost. Toto vše může konzultovat mailem či telefonicky. Formulář odešlete a my se vám ozveme. U bot je určena velikost tzv. UK. Pokud se účastníte naší školy a chcete vybavení, určitě to využijte, účtujeme v tomto případě pouze režijní poplatky - na školu lyže 200,- kč, boty 100,- Kč a hole 100,- Kč. Na víkendovou školu vás špičkové vybavení - poslední modely vyjdou celkem na  400,- Kč a nemusíte se o nic starat. Toto platí i pro ty, kteří si v rámci školy chtějí vyzkoušet závodky nebo lyže, lteré mají zájem si v budoucnu koupit. Lyže dostanete naparafínované, pouze klasici si je musí namazat potom stoupacími vosky.

Na školu vždy bereme omezené portfolio lyží, bot i holí a to z důvodů půjčení v případě nějaké závady a pro ty, kdo se rozhodnou až na místě něco vyzkoušet. Ale tato nabídka je omezená a nemusí vysačit potom pro všechny, kdo se nakonec rozhodnou. Proto raději si materiál objednejte a máte to jisté. 

Jméno a příjmení *:
Adresa *:
Emailová adresa *:
Telefonní spojení *:
Výška lyží nebo holí:
Tělesná hmotnost nebo váhové rozpětí lyží:
Velikost nohy (číslo bot):
Mám zájem o::klasika
bruslení
Lyže:Atomic World Cup Atomic Race Atomic Vasa Atomic Pro Salomon Equipe 10 Salomon Equipe 9 Salomon Equipe 8 Salomon Equipe 7
Boty:Salomon Atomic
Hole:Ski Go Axon Martex
Datum zapůjčení *: 
Čas vyzvednutí *:
Poznámka, specifikace materiálu:
Pokud jste člověk, kolik je  + *
 

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.