Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

 

Proč TRÉNINKOVÝ TÝM ?

Během víceleté činnosti naší školy se ukázala potřeba určité návaznosti. Ti, kteří školu s úspěchem absolvovali již několikrát a zapracovali na sobě, začali také jezdit na závody. A protože škola je zaměřena jen a pouze na techniku, začali jsme některé zájemce připravovat individuálně. A tady vznikl nápad postavit tréninkovou skupinu, která bude trénovat společně a připravovat se i individuálně na vybrané závody. Je tady tedy možnost pro každého, kdo by měl zájem trénovat s dalšími nadšenci, připojit se do našeho týmu s názvem NordicTeam. Nese to s sebou i nemalé výhody.

 

Hlavními partnery NordicTeamu jsou Salomon a Atomic. Ti nabídli významné slevy na vybavení, další slevy a výhody pro členy týmu můžete najít na oficiálních stránkách www.nordicteam.cz. Zde najdete veškeré možnosti k tréninku a závodění jako jsou tréninkové plány, výživové plány, tréninkové kempy a mnoho dalšího. 

 

členství v teamu

 

výhody a povinnosti člena NordicTeamu

 

tři pilíře výkonu

 

 


Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.