Kontakty :

email :

skola@nyc-sport.cz

skolabezky@gmail.com

tel. 777 101 911

Dan Baran

Náš facebook klikněte..

  

  

Seznam akcí podzim a zima 2017/18

Nové termíny najdete na našich nových stránkách - klikněte zde:

Přijďte zdarma otestovat lyže i boty Salomon a Atomic !

03.03.2015, 16:39 , | Komentáře: 0 | Počet zobrazení: 2142

V neděli 8.7. v rámci Dne Jizerské magistrály budete mít možnost zdarma vyzkoušet všechny modely Atomic a Salomon - máme cca 50 párů lyží všech modelů a 30 párů bot vč. závodních. Pokud uvažujete o koupi některého modelu, nekupujte zajíce v pytli a přijďte si vše ozkoušet. Budeme od 9.00 na bedřichovském stadionu !!!!!

Celý článek...

Smutná zpráva

25.02.2015, 08:49 , | Komentáře: 1 | Počet zobrazení: 2447

 Naše řady navždy opustil náš kamarád a oblíbený instruktor Dědek - Zdeneček Krčmář. Se svou nemocí bojoval do poslední chvíle a my jsme věřili, že svůj závod doběhne vítězně. Bohužel se tak nestalo a tak nezbývá, než vzpomínat na jeho humor a jemu vlastní přístup při broušení techniky. "Nacpěte tam tu zadnici milostivá" se navždy stane hláškou naší školy. Ať ti to jezdí Dědku i tam nahoře !!!

Celý článek...

Volná místa na víkendových školách :

21.01.2015, 19:42 , | Komentáře: 0 | Počet zobrazení: 1987

 

13-15.2.2015 - Obsazeno, pouze možné s vlastním ubytováním

27.2-1.3.2015 - Obsazeno, pouze možné s vlastním ubytováním

Celý článek...

Jednodenní škola i se sluníčkem

25.01.2015, 08:10 , | Komentáře: 0 | Počet zobrazení: 1930

Bylo nás dvacetpět. Touto replikou dle Poláčka tak trochu začala naše sobotní škola. Trochou čerstvého sněhu na ledovém podkladu se sice trochu zkomplikovala máza klasikům, takže se muselo s měnícimi se podmínkami přimazávat, ale to byla naštěstí jediná komplikace. Ráno to na stadionu vypadalo jako v nákupním střediku o víkendu. Parkoviště nacpaná k prasknutí  a na stadionu houfy sněhuchtivých sportovců. Ale nevadí, rozdělili jsme se do pěti skupin a já se svojí partičkou bruslařů jsme se jeli hned uklidit na pětku k velbloudu. A pilovali jsme, pajďák, 2/1, zpevnění a potom jsme se natočili.

Celý článek...

Víkendová škola - rodiče i děti na sněhu

19.01.2015, 19:46 , | Komentáře: 0 | Počet zobrazení: 1938

Dan - O tomto víkendu se nám konečně podařilo na rozdíl od plánované prosincové školy uskutečnit školu dospěláků s menšími lyžaři. Přijelo 19 dospěláků a dvanáct dětí. Dětí se ujaly naše chůvy Klára s Barčou a připravily nabitý program. Kromě lyžování si ratolesti užily biatlon, ragby a spoustu dalších her na lyžích. Protože běžky nejsou přeci dril, ale zábava. Zato dospělí pilovali techniku až se  z nich kouřilo.

Celý článek...

První škola letošní zimy - klister i tuhý.

06.01.2015, 17:19 , | Komentáře: 0 | Počet zobrazení: 1914

O víkendu proběhla první letošní škola a bylo to zajímavé. Zatímco na sobotní výuku jsme mazali klistry, do neděle napadalo a jeli jsme na tuhé vosky. Byli jsme rádi, na sobotním zmrzlém povrchu byla pro všechny účastníky výuka jako křest ohněm. Kdo zvládl jízdu bez holí na tvrdém podkladu v sobotu si v neděli na čerstvém sněhu liboval. Na stadionu bylo v sobotu trochu těsno, ale technika se pilovala do úmoru. A pád na zem opravdu bolel, ale naštěstí byli všichni stateční a drželi se raději ve stoje. Večerní video ukázalo, že je ještě co zlepšovat, ale obecně dělali všichni pokroky. Byli i tací, kteří na tom stáli poprvé, ale v neděli byste to nepoznali !

Celý článek...

Sníh už je tady, škola o víkendu bude a jsou ještě 2 volná místa !

29.12.2014, 20:10 , | Komentáře: 1 | Počet zobrazení: 1631

Dan - Už vesele lyžujeme, mrzne a pořád připadává. Zítra dokonce jedeme první závod u nás v Jizerkách - bedřichovský Night light maraton. A to znamená, že škoy budou a hlavně ta o tomto víkendu. Dokonce jsou ještě dvě volná místa a tak pokud máte zájem, přihlašte se. Rolba upravuje, stopy jsou připravené a mazání na prašan. Těšíme se na Vás !

Celý článek...

Všichni už se těšíme, ale,,,,,,,

08.12.2014, 19:51 , | Komentáře: 0 | Počet zobrazení: 1740

Dan - Mnozí píšete, voláte a samozřejmě se ptáte jak to všechno bude vzhledem ke sněhovým podmínkám. Vězte, že situaci pořád sledujeme a čekáme netrpělivě na sníh. V současné době je situace taková, že dnes se na Bedřichově objevily první vločky, ale je to zatím málo, malinko. Každopádně možností je několik. Pokud tento týden nenapadne tolik, abychom mohli bez újmy lyžovat nebo pokud nebude alespoň mrznout natolik, aby se na bedřichovském stadionu vytvořila vrstva umělého sněhu ( děla jsou připravena ) - škola o víkendu nebude. Nabízí se posunout termín o týden ( pokud předpověď počasí bude příznivá ), ubytování máme zajištěno. Pro ty kdo nemohou je zde šance si vybrat některý z následujích termínů ( viz rozpis na stránkách ) a to i v termínu 13-15.1. kdy je již obsazeno jsme sehnali 10 míst navíc. Pokud ani toto nebude vyhovovat, peníze vrátíme v plné výši. Doufáme, že se situace obrátí k lepšímu a budeme už moci brzy hodit tygra do prašánku. 

Celý článek...

Dach - parta II - za svitu hvězd

29.10.2014, 14:38 , | Komentáře: 0 | Počet zobrazení: 1988

Druhý termín naší školy na Dachu byl také zajímavý. Čtvrteční ráno bylo ve znamení hustého sněžení (dost mokrý sníh) a zpráv, že lanovka na ledovec dneska nepojede. Proto jsme využili rychlosti místních a vyrazili jsme na čerstvě urolbované tratě do Ramsau na stadion. Za vydatného sněžení (byl jsem mokrý asi za hodinu) jsme se oddávali prvním požitkům ze sněhu. To, že se vedle nás prohánělo několik nároďáků a lyžařských hvězd (např.Justyna Kowalczyková) znamenalo, že jsme v dobré společnosti.

Celý článek...

Dachstein 2 - Jeden velký kýč....

21.10.2014, 17:40 , | Komentáře: 0 | Počet zobrazení: 1947

Po zážitku v lanovce, kdy se někteří z nás dali na modlení, jsme přijeli zcela promočení do penzionu. Odpolední kolce vzhledem k silným dešťům jsme přehodnotili na odpolední kavárnu, saunu a zewling. Nebylo to špatné, nicméně já osobně jsem byl vymrzlý na kost, ani pivko mi nechutnalo. Až Plastikova Williamovka mě nastartovala i když Travasova ukázka vín před odchodem do postele nebyla špatná.
 

Celý článek...

« Předchozí stránka 11-20 / 186 Další stránka »

Partneři :

 

Sponzoři :

 


 

 

Náš závodní tým :

 


.

Motto:

 

Běh na lyžích není sport. Je to smysl života. Jen v tomto sportu poznáte opravdové ticho přírody, krásu zimy a poletujícího sněhu, křupání zmrzlého prašanu, okouzlující západ slunce i jeho mrazivý východ. Poznáte sílu přátelství, utužíte kamarádství a seznámíte se s vlastními limity. Během na lyžích se vám otvírá nový svět. Buďte vítáni.