Kempy

Kolečkové lyže Vesec Liberec - termín zvažujeme

Již tradiční celodenní akce pořádaná na tratích MS v Liberci v areálu Vesec. Zaměříme se na využití kolečkových lyží jak v klasice tak v bruslení, nácvik rovnováhy, brždění, techniku. 

program: 9.30 sraz na stadionu

nácvik rovnováhy na suchu

základní postoj, odraz, jízda na rovině

Jízda bez holí a s holemi

12.00 společný oběd ( v ceně )

13.30 - jednotlivé techniky na skate a klasiku 2/1, 2/1 střídavý, 1/1, běh střídavý klasický, nakopávaná soupaž, soupaž

jízda z kopce, brždění, odšlapování

Předpokládaný závěr okolo 16-16.30 hod

Materiál - hole, kolce, boty vám zapůjčíme v ceně.

Cena je 1500,- Kč na osobu a zahrnuje půjčení materiálu, oběd, instruktáž a nezahrnuje dopravu na místo. Parkování zdarma na parkovišti v areálu. 


Ledovec Dachstein

Termín : 
Letos z důvodů zavření ledovce nepořádáme


Ramsau v Rakousku se svým ledovcem Dachstein je oblíbeným střediskem pro lyžaře a biatlonisty, kde se setkáte s reprezentacemi z celého světa v jedné stopě. Nádherná příroda, úchvatné scenérie a skvělé podmínky pro běžecké lyžování. Letošní rok jedeme již po šestnácté a nenecháme si to ujít. 

Program : dopoledne od 10.00 lyžování na ledovci

odpoledne - 15.30 - 17.30 - kolečkové lyže, imitace, výběhy, posilování.

Ubytování na penzionu Fichtenheim s polopenzí, začínáme v pátek ( středu) večeří a končíme v úterý ( neděli) snídaní. Máte možnost vyzkoušet závodní i jiné modely Atomic a Salomon ( zdarma ) a také kolečkové lyže, které vám zapůjčíme. Je možné zapůjčit i kompletní vybavení na lyžování. Výuka techniky obou stylů, instruktážní video, video vašeho stylu s rozborem. I letos proběhne střelba na biatlonové střelnici.

Cena 13.800,- Kč - v ceně ubytování s polopenzí, lanovky a veškerý instruktorský servis vč. zapůjčení materiálu. Doprava vlastní. V případě nekonání akce ( málo sněhu, uzavřené hranice) vracíme celou částku na váš účet zpět.

Máte li zájem, pište na radim@nyc-sport.cz, kapacita je omezena, pošleme vám mail s instrukcemi. 

Testování Atomic Salomon

Sem vložte podnadpis

V rámci naší spolupráce se značkami Atomic a Salomon jsme pro vás připravili testovací akce i v sezóně 2022/2023. Hlavní akcí je testování na bedřichovském stadionu v Jizerských horách - termíny níže. Budete mít možnost si vyzkoušet lyže i hole vč. bot uvedených značek. V nabídce najdete závodní modely na klasiku i skate, lyže s technologií Skintec ve velkém výběru. Podrobnosti najdete před konáním akce na našem FB profilu i zde na úvodní straně nebo na stránkách Jizerské OPS. 

Termíny : 

Sobota 16.12.23 - Bedřichov stadion
Sobota 6.1.24 - stadion Bedřichov
Neděle 25.2.24 - stadion Bedřichov

Sobota 9.3.24 - stadion Bedřichov