Akce a přípravné kempy

Oberhof 7-10.11 2019

Německé středisko s vynikajícím zázemím pro lyžaře v Durynském lese cca 4 hodiny cesty z ČR. Již několik let jezdíme ve spolupráci se Ski magazínem testovat lyže. V programu máme připravenu výuku na kolečkových lyží a v návaznosti na to i lyžování na sněhu v tunelu. Natočíme vás na video, rozebereme vaše chyby ale i přednosti a podíváme se i na to, jak by to mělo vypadat. Odjezd z Liberce ( možno společně ) ve 12.00 27.9.Začínáme ve čtvrtek v 16.00 na kolečkových lyžích, v pátek a sobotu dopoledne vždy kolce, odpoledne tunel, v neděli dopoledne tunel a odjezd poté. Učíme se oba styly . Předběžná cena je za tři noci s plnou penzí i vstupy do tunelu je cca 300 EUR. Cenu upřesníme dle ubytování,které teď zajišťujeme. Pokud budete mít zájem, volejte na 777 101911.

Kolečkové lyže Vesec Liberec - 2.11.2019

Již tradiční celodenní akce pořádaná na tratích MS v Liberci v areálu Vesec. Zaměříme se na využití kolečkových lyží jak v klasice tak v bruslení, nácvik rovnováhy, brždění, techniku. 

program: 9.30 sraz na stadionu

nácvik rovnováhy na suchu

základní postoj, odraz, jízda na rovině

Jízda bez holí a s holemi

12.00 společný oběd ( v ceně )

13.30 - jednotlivé techniky na skate a klasiku 2/1, 2/1 střídavý, 1/1, běh střídavý klasický, nakopávaná soupaž, soupaž

jízda z kopce, brždění, odšlapování

Předpokládaný závěr okolo 16-16.30 hod

Materiál - hole, kolce, boty vám zapůjčíme v ceně.

Cena je 1100,- Kč na osobu a zahrnuje půjčení materiálu, oběd, instruktáž a nezahrnuje dopravu na místo. Parkování zdarma na parkovišti v areálu. 

Pokud máte zájem vyplňte prosím formulář (klikněte níže ), ostatní informace pošleme mailem.

Ledovec Dachstein

Termíny : 
11-15.10.2019 - vyprodáno
16-20.10.2016 - vyprodáno

Ramsau v Rakousku se svým ledovcem Dachstein je oblíbeným střediskem pro lyžaře a biatlonisty, kde se setkáte s reprezentacemi z celého světa v jedné stopě. Nádherná příroda, úchvatné scenérie a skvělé podmínky pro běžecké lyžování. Letošní rok jedeme již po dvanácté a nenecháme si to ujít. 

Program : dopoledne od 10.00 lyžování na ledovci

odpoledne - 15.30 - 17.30 - kolečkové lyže, imitace, výběhy, posilování.

Ubytování na penzionu Fichtenheim s polopenzí, začínáme v pátek ( středu) večeří a končíme v úterý ( neděli) snídaní. Máte možnost vyzkoušet závodní i jiné modely Atomic a Salomon ( zdarma ) a také kolečkové lyže, které vám zapůjčíme. Je možné zapůjčit i kompletní vybavení na lyžování. Výuka techniky obou stylů, instruktážní video, video vašeho stylu s rozborem. Jednáme i o možnosti si zastřílet s naší reprezentací na biatlonové střelnici.

Cena 11.300,- Kč - v ceně ubytování s polopenzí, lanovky a veškerý instruktorský servis vč. zapůjčení materiálu. Doprava vlastní.

Máte li zájem, pište na radim@nyc-sport.cz, kapacita je omezena, pošleme vám mail s instrukcemi.