Jednodenní školy

Program , přihlášky:

Dopolední škola :

9-9.30 parkování u hotelu Jelínek

10.00-12.30 - výuka - sraz na stadionu Bedřichov


Jednodenní škola :
9.00 sraz na na hotelu Jelínek, klasici mazání stoupacích vosků
9.30 zahájení výuky
11.00 -11.30 natáčení videa
12.00 - oběd hotel Jelínek
13.00 - 14.30 videorozbor
14.30 - 16.30 odpolední výuka
17.00 ukončení

Přihlášky  : 

Klikněte na tlačítko s vybraným termínem, tlačítka jsou na této stránce vpravo. Po odkliknutí se vám otevře elektronický formulář. Zde prosím vyplňte požadované údaje. Máte - li požadavek na zapůjčení materiáu, vyplňte prosím všechny parametry, abychom vám připravili vhodnou tvrdost lyží a správnou délku. Materiál je nutné vyzkoušet a vyzvednout na hotelu Jelínek ráno v 8.30. Máte- li speciální požadavky na stravu ( bezmasé, bezlepkové apod.) napište to prosím do kolonky Poznámka. Po odeslání formuláře vám co nejdříve zašleme mail s platebními údaji a variabilním symbolem. Přihláška je platná až po připsání peněz na náš účet !! Pod příslušnými termíny je vždy aktuální stav volných míst. Po zaplacení vám zašleme potvrzovací mail o uzavření přihlášky. Tři dny před započetím akce vám přijde mail s aktuálními informacemi k pobytu a výuce.

Informace :

Sebou vezměte vždy bidon s pitím popř. potravinovými doplňky, oblečení na převlečení, stoupací vosky, korek a připravené čisté lyže vč. parafínu. V rámci jednodenní školy na rozdíl od víkendových není prostor na přednášku k mazání a namažeme rychle pouze stoupací vosky dle volby instruktora.

Parkování : Škola začíná na bedřichovském stadionu a parkování je za poplatek 100,- Kč u hotelu Jelínek, kde budeme obědvat a mít zázemí. Aktuální změnu sdělíme v informačním mailu k akci. 

Cena : 1450,- Kč / osobu za jednodenní

750,- Kč/osoba za dopolední školu

Cena neobsahuje parkovné, v ceně je výuka a  oběd v hotelu Jelínek bez nápojů v případě jednodenní školy..

Cena za půjčení kompletu lyže, boty, hole je 300,- Kč / den

Pouze lyže - 250,- Kč / den

Pouze boty 100,- Kč / den

Pouze hole 100,- Kč / den

Tyto ceny platí pouze pro účastníky víkendové školy !!


V případě zrušení školy kvůli nedostatku sněhu popř. vládnímu zákazu kvůli pandemii vracíme peníze v plné výši nebo přesuneme na jiný termín.