Jednodenní školy

Program , přihlášky:

Sobota
9.00 sraz na bedřichovském stadioně, klasici mazání stoupacích vosků
9.30 zahájení výuky
11.00 -11.30 natáčení videa
12.00 - oběd hotel Jelínek
13.00 - 14.30 videorozbor
14.30 - 16.30 odpolední výuka
17.00 ukončení

Přihlášky  : 

Klikněte na tlačítko s vybraným termínem, tlačítka jsou na této stránce vpravo. Po odkliknutí se vám otevře elektronický formulář. Zde prosím vyplňte požadované údaje. Máte - li požadavek na zapůjčení materiáu, vyplňte prosím všechny parametry, abychom vám připravili vhodnou tvrdost lyží a správnou délku. Materiál je nutné vyzkoušet a vyzvednout na hotelu Jelínek ráno v 8.30. Máte- li speciální požadavky na stravu ( bezmasé, bezlepkové apod.) napište to prosím do kolonky Poznámka. Po odeslání formuláře vám co nejdříve zašleme mail s platebními údaji a variabilním symbolem. Přihláška je platná až po připsání peněz na náš účet !! Pod příslušnými termíny je vždy aktuální stav volných míst. Po zaplacení vám zašleme potvrzovací mail o uzavření přihlášky. Tři dny před započetím akce vám přijde mail s aktuálními informacemi k pobytu a výuce.

Informace :

Sebou vezměte vždy bidon s pitím popř. potravinovými doplňky, oblečení na převlečení, stoupací vosky, korek a připravené čisté lyže vč. parafínu. V rámci jednodenní školy na rozdíl od víkendových není prostor na přednášku k mazání a namažeme rychle pouze stoupací vosky dle volby instruktora.

Parkování : Škola začíná na bedřichovském stadionu a parkovat můžete na centrálním parkovišti. Doporučujeme zaparkovat před 9tou hodinou ráno, protože později hrozí, že bude obsazeno a další parkoviště jsou poměrně daleko.Je zde i možnost parkovat za poplatek u hotelu Jelínek, kde budeme obědvat a mít zázemí. Aktuální změnu sdělíme v informačním mailu k akci. 

Cena : 1450,- Kč / osobu

Cena neobsahuje parkovné, v ceně je výuka, videorozbor a  oběd v hotelu Jelínek bez nápojů.

Cena za půjčení kompletu lyže, boty, hole je 300,- Kč / den

Pouze lyže - 250,- Kč / den

Pouze boty 100,- Kč / den

Pouze hole 100,- Kč / den

Tyto ceny platí pouze pro účastníky víkendové školy !!


V případě zrušení školy kvůli nedostatku sněhu popř. vládnímu zákazu kvůli pandemii vracíme peníze v plné výši nebo přesuneme na jiný termín.Termíny :


18 míst

18 míst