Jednodenní školy

Program , přihlášky:Jednodenní škola :
9.00 sraz na na hotelu Jelínek, klasici mazání stoupacích vosků
10.00 zahájení výuky
12.00 ukončení výuky
12.30 - oběd hotel Jelínek
14.00 - 16.00 odpolední výuka

Přihlášky  : 

Klikněte na tlačítko s vybraným termínem, tlačítka jsou na této stránce vpravo. Po odkliknutí se vám otevře elektronický formulář. Zde prosím vyplňte požadované údaje. Máte - li požadavek na zapůjčení materiálu, vyplňte prosím všechny parametry, abychom vám připravili vhodnou tvrdost lyží a správnou délku. Materiál je nutné vyzkoušet a vyzvednout na hotelu Jelínek ráno v 8.30. Máte- li speciální požadavky na stravu ( bezmasé, bezlepkové apod.) napište to prosím do kolonky Poznámka. Po odeslání formuláře vám co nejdříve zašleme mail s platebními údaji a variabilním symbolem. Přihláška je platná až po připsání peněz na náš účet !! Pod příslušnými termíny je vždy aktuální stav volných míst. Po zaplacení vám zašleme potvrzovací mail o uzavření přihlášky. Tři dny před započetím akce vám přijde mail s aktuálními informacemi k pobytu a výuce.

Informace :

Škola je koncipována pro dospělé nebo větší děti od 12 let !!!

Sebou vezměte vždy bidon s pitím popř. potravinovými doplňky, oblečení na převlečení, stoupací vosky, korek a připravené čisté lyže vč. parafínu. V rámci jednodenní školy na rozdíl od víkendových není prostor na přednášku k mazání a namažeme rychle pouze stoupací vosky dle volby instruktora.

Parkování : Škola začíná na bedřichovském stadionu a parkování je za poplatek 100,- Kč u hotelu Jelínek, kde budeme obědvat a mít zázemí. Aktuální změnu sdělíme v informačním mailu k akci. 

Cena : 2000,- Kč / osobu za jednodenní

Cena neobsahuje parkovné, v ceně je výuka a  oběd v hotelu Jelínek bez nápojů 

Cena za půjčení kompletu lyže, boty, hole je 500,- Kč / den

Pouze lyže - 300,- Kč / den

Pouze boty 150,- Kč / den

Pouze hole 150,- Kč / den

Tyto ceny platí pouze pro účastníky víkendové školy !!


V případě zrušení školy kvůli nedostatku sněhu popř. vládnímu zákazu kvůli pandemii vracíme peníze v plné výši nebo přesuneme na jiný termín.5 míst

Storno podmínky

Stornovat zaplacenou přihlášku lze za těchto podmínek :

Storno 14 dní před termínem vracíme celou částku

Storno 7 dní před termínem vracíme 50 % ceny

Storno méně jak 7 dní před termínem již peníze nevracíme.

Storno je možné provést pouze mailem písemně na naši adresu skolabezky@gmail.com.

V případě zrušení školy z důvodů nedostatku sněhu nebo z jiných důvodů z naší strany popř. zákazu ze strany vlády ohledně epidemie vracíme peníze v plné výši nebo dle dohody přesuneme na jiný termín školy dle dohody.