Víkendové školy

Program

V pátek večer po 18 hod sraz na hotelu Jelínek, pokyny obdržíte vždy v informačním mailu v týdnu před konáním akce.

19.00-20.00 večeře

20:00 - Přednáška o konstrukci lyží, jejich údržbě a o mazání - klasika i bruslení

Sobota:

8.00 snídaně

9.30 odchod na stadion,  klasici provedou namazání stoupacích vosků od 9.00

10.00 zahájení výuky - učíme po celý víkend oba styly, doporučujeme vybrat si jeden a po oba dny jej pilovat.

12.30 - oběd

14.00 - 15.30 odpolední výuka

15.30 - 16.00 natáčení videa

18.00 večeře

19.00 -  Videorozbor, videoinstruktáž a společenská část večera

Neděle:

8.00 snídaně

9.30 odchod na stadion, kde klasici provedou namazání stoupacích vosků.

10.00-12.00 výuka

12.30 - oběd v hotelu

Ubytování 

Ubytovaní jsme o všech víkendových školách v hotelu Jelínek, který máme za svou praxi mnohokrát prověřený. Jedná se o hotel, který svou polohou je ideální pro naše školy, několik minut pěšky od bedřichovského stadionu.K dispozici máme 2-4 lůžkové pokoje s možností přistýlky. Dále speciální úschovnu lyží se skříňkami a servisní místností pro mazání lyží. Nezbytnou výhodou je i konferenční místnost, ve které můžeme rozebírat natočená videa a speciální videa k technice jednotlivých stylů.

Pokud někdo má ubytování vlastní, vyznačte to prosím v příslušné kolonce v elektronickém formuláři.

Termíny 

4 volných míst - nejen pro dospělé Rodinná škola - možno s malými dětmi

Obsazeno

6 míst

Důležité informace

Zde najdete zbývající info

Rodinné školy

Po  Rodinných školách, které se osvědčily, jsme letos opět zařadili  termín pro ty rodiče, kteří chtějí přijet i se svými ratolestmi. Tzv. Rodinná víkendová škola je určena pro ty, kteří mají děti školního věku a chtějí , aby si vyzkoušeli běžecké lyžování pod dohledem naší instruktorky. Děti mají vlastní program sestávající z výuky běžeckého lyžování a také z různých her na sněhu i na hotelu. Tím pádem je o ně postaráno ve chvíli, kdy vy sami se učíte na sněhu a může si tedy víkend užít celá rodina. Tyto víkendové školy jsou označeny jako rodinné s dětmi a můžete se tedy přihlásit všichni. Není však podmínkou, jedná se o normální školu s tím, že pokud budete mít sebou své ratolesti, budou mít svůj vlastní program. Tento termín je tedy vhodný nejen pro rodiny, ale i jednotlivce ! Mimo vyhlášený termín rodinné školy jsou ostatní kurzy vhodné pro větší děti od 12 let ! 

Co sebou

Sebou vezměte vždy bidon s pitím popř. potravinovými doplňky, oblečení na převlečení, stoupací vosky, parafíny. Stůl na mazání, smývač, šrabku, kartáče a korky máte od nás k dispozici . V rámci přednášky se naučíte základní dovednosti a poté si již budete za našeho dohledu lyže připravovat sami. Pokud nemáte potřebné vosky či si budete chtít pořídit základní materiál pro přípravu lyží, poradíme vám a prodáme vše, co budete potřebovat z portfolia Nyč sportu, které máme vždy sebou.

Nemáte vybavení ?

Pokud nemáte vybavení nebo si chcete vyzkoušet např. závodní lyže nebo lyže Skintec apod, jsme na to připraveni. V tomto případě vyplňte ve formuláři kolonku k zapůjčení materiálu. Zde prosím vyplňte svoji váhu, výšku a př. číslo bot  a zaškrtněte co všechno chcete půjčit. Materiál budete mít připraven na hotelu, pokud máte vlastní ubytování, můžete si vše převzít na hotelu v pátek na večerní přednášce o mazání př. v sobotu ráno v 8.30 tamtéž.

Přihlášky, storno, ceny


Jak se přihlásit ?

Klikněte na tlačítko s vybraným termínem, tlačítka jsou na této stránce výše. Po odkliknutí se vám otevře elektronický formulář. Zde prosím vyplňte požadované údaje. Pokud chcete ubytování, prosím zašrtněte, pokud se chcete zúčastnit bez ubytování zaškrtněte příslušné políčko. Máte - li požadavek na zapůjčení materiáu, vyplňte prosím všechny parametry, abychom vám připravili vhodnou tvrdost lyží a správnou délku. Chcete li sdílet pokoj s někým, kdo se hlásí zvlášť, prosím napište jméno účastníka do příslušné kolonky. Máte- li speciální požadavky na stravu ( bezmasé, bezlepkové apod.) napište to prosím do kolonky Poznámka.Po odeslání formuláře vám co nejdříve zašleme mail s platebními údaji a variabilním symbolem. Přihláška je platná až po připsání peněz na náš účet !! Platbu je potřeba provést do 10 dní od zaslání mailu s údaji, poté bude přihláška zrušena a místo uvolněno pro další zájemce. Pod příslušnými termíny je vždy aktuální stav volných míst. Po zaplacení vám zašleme potvrzovací mail o uzavření přihlášky. Tři dny před započetím akce vám přijde mail s aktuálními informacemi k pobytu a výuce.

Storno podmínky

  Stornovat zaplacenou přihlášku lze za těchto podmínek :

Storno 14 dní před termínem vracíme celou částku

Storno 7 dní před termínem vracíme 50 % ceny

Storno méně jak 7 dní před termínem již peníze nevracíme.

Storno je možné provést pouze mailem písemně na naši adresu skolabezky@gmail.com.

V případě zrušení školy z důvodů nedostatku sněhu nebo z jiných důvodů z naší strany popř. zákazu ze strany vlády ohledně epidemie vracíme peníze v plné výši nebo dle dohody přesuneme na jiný termín školy dle dohody.

Ceny

Cena výuky je 2800,- Kč za osobu a víkend, děti v rámci rodinných škol 2400,- Kč/osoba/víkend. Cena neobsahuje ubytování, stravu, parkování.

Ubytování v hotelu Jelínek je 2800,- Kč vč. plné penze ( pátek večeře až neděle oběd ). Tato cena je za dvě noci. Částka za ubytování se platí na recepci hotelu v den odjezdu. V případě vašeho požadavku na ubytování v hotelu Jelínek zaškrtněte v přihláškovém formuláři a my rezervaci zajistíme. Nemusíte tedy již nikam volat. Platbu za ubytování jsme museli oddělit z důvodů živnostenského zákona, kdy nejsme oprávněni poskytovat ubytování v ceně pokud nejsme Cestovní kancelář. 

Cena za půjčení kompletu lyže, boty, hole je 400,- Kč / den 

Pouze lyže - 250,- Kč / den

Pouze boty 150,- Kč / den

Pouze hole 150,- Kč / den

Tyto ceny platí pouze pro účastníky víkendové školy !!